Ana Sayfa   Hakkımızda       Bize Ulaşın
 
 


Hakkımızda
Başarı dolu 19 yılda bizimle olan tüm değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürler!
Sizden aldığımız güç ve sorumlulukla büyümeye devam ediyoruz.

 
 
ATS YAZILIM A.Ş. internet ve yazılım sektöründe 1998 yılından beri hizmet vermektedir. 19 yıllık geçmişinde müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen ATS YAZILIM A.Ş. profesyonel kadrosu ile kendi sektöründeki birçok seçkin firmaya yazılım altyapısı konusunda destek vermiş ve projeler üreterek katma değer sağlamıştır.

Özel yazılım geliştirme üzerine faaliyetini sürdürmekte olan ATS YAZILIM A.Ş. çözüm ortağı olduğu firmalarının ar-ge (araştırma-geliştirme) çalışmalarını 19 yıllık bilgi birikimini harmanlayarak, kendi öz kaynaklarını kullanarak, deneyimli - profesyonel - dinamik kadrosu ve teknolojik altyapısıyla sağlar. ATS YAZILIM A.Ş. işte bu nedenle güvenilir projelere imza atmış ve Türkiye’nin önde gelen markalarının tercihi olmuştur.

Yazılım alanında deneyimli ve profesyonel kadrosuyla alternatifli paketler ve çözümler sunan ATS YAZILIM A.Ş. gelişen teknolojileri sizin için takip ederek yeni proje ve yazılım çözümleriyle müşterilerine daima en yeniyi ve en iyiyi sunmak için çalışır.

Bizi daha yakından tanımak ve sizin için üreteceğimiz çözümlerle tanışmak için 0850 532 28 14 numaralı danışma hattımızdan
bize ulaşabilirsiniz.

Sizin de çözüm ortağınız olmak için buradayız.
 
 
HİZMETLER
 
E-Ticaret Paketleri
 
Web Site Tasarımı
  
Özel Yazılım Geliştirme
  
Mobil Uygulamalar
  
E-Tahsilat Çözümleri
DESTEK

Müşteri Girişi
 
Reklam Danışmanlığı
  
Gizlilik Politikamız
  
Domain Sorgulama
  
Terimler Sözlüğü
KURUMSAL

İletişim Bilgileri
  
Firmamız Hakkında
  
İş ve Staj Başvurusu
  
Seminer ve Konferanslar
  
Hesap Numaralarımız
BASIN ODASI

Sosyal Sorumluluk
  
Veri Merkezimiz
  
Ücetsiz Eğitimlerimiz
  
Görsel Dökümanlar
  
Geri Bildirim
 SOSYAL MEDYA

        
Bursa mobil uygulama  |  Bursa Özel Yazılım  |  Bursa e-ticaret sitesi  |  Bursa e-ticaret sitesi açmak  |  Bursa e-ticaret sitesi kurmak  |  Bursa e-ticaret paketi  |  Bursa satış sitesi  |  Bursa online satış sitesi
© 1998 - 2018 ATS YAZILIM A.Ş. Her hakkı saklıdır.