Ana Sayfa   Hakkımızda       Bize Ulaşın
 

 
 
Sosyal Sorumluluk
Başarı dolu 19 yılda bizimle olan tüm değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürler!

 ATS YAZILIM A.Ş. olarak; içinde bulunduğumuz topluma karşı görev ve sorumluluklarımızı yerine getirdiğimiz düzeyde iyi bir
kurumsal vatandaş olduğumuzun bilincindeyiz. Bu nedenle tüm çalışmalarımızı; çalışanlarımız ve paydaşlarımızla ilişkilerimizi sosyal, kültürel, ekonomik ve çevresel konulara hassasiyet sahibi bir kimlikle, etik değerlere sorumluluk sahibi yaklaşımlarla gerçekleştiriyoruz.

Çevresel, kültürel ve toplumsal gelişmeyi önemsiyoruz. Bu amaçla; geleceğin iş dünyasında yerini alacak gençlerimize; günümüz ve geleceğin bilişim sektörünü verdiğimiz seminerlerle anlatıyoruz.

Amacımız, gençlere bilişim sektörünün iş dünyasındaki yerini deneyim, tecrübe ve bilgi birikimimizi harmanlayarak gönüllülük esasında eğitim çalışmaları ile aktarmaktır. Profesyonel hayatta karşılaşılacak aksiyonu bilişim ile yönetebilme konularında seminer ve eğitim şeklinde gönüllü olarak danışmanlarımızın ve deneyimli yöneticilerimizin bilgi birikimiyle aktarmak projemizin en önemli gayesidir.

Deneyimli yöneticilerimiz ve danışmanlarımızla verdiğimiz eğitim seminerlerinde; gençlerimizin bilişim sektöründeki dönüşümü görmeleri, bu dönüşümün ise iş dünyasında ciddi bir dinamik olduğunu ve teknolojinin artık hayatımızın kaçınılmaz bir parçası olduğunu göstermeyi hedefledik.

Bulunduğumuz bölgede bilişim sektörünün öncü firması olarak gençlerle buluşma fırsatı yakaladık. Gençler üst düzey yöneticilerimizle tanışma fırsatı yakaladı. Gençlerimiz verdiğimiz seminerlerde; interneti güvenli, faydalı ve efektif nasıl kullanılır bunu öğrendi. Gençler arasındaki arkadaşlık ortamına ortak olarak aralarında sinerji oluşturduk. Bu sinerji onların hayallerini birbirleriyle paylaştığı gelecek yatırımlarının temel taşını oluşturdu.

 
 
 
HİZMETLER
 
E-Ticaret Paketleri
 
Web Site Tasarımı
  
Özel Yazılım Geliştirme
  
Mobil Uygulamalar
  
E-Tahsilat Çözümleri
DESTEK

Müşteri Girişi
 
Reklam Danışmanlığı
  
Gizlilik Politikamız
  
Domain Sorgulama
  
Terimler Sözlüğü
KURUMSAL

İletişim Bilgileri
  
Firmamız Hakkında
  
İş ve Staj Başvurusu
  
Seminer ve Konferanslar
  
Hesap Numaralarımız
BASIN ODASI

Sosyal Sorumluluk
  
Veri Merkezimiz
  
Ücetsiz Eğitimlerimiz
  
Görsel Dökümanlar
  
Geri Bildirim
 SOSYAL MEDYA

        
Bursa mobil uygulama  |  Bursa Özel Yazılım  |  Bursa e-ticaret sitesi  |  Bursa e-ticaret sitesi açmak  |  Bursa e-ticaret sitesi kurmak  |  Bursa e-ticaret paketi  |  Bursa satış sitesi  |  Bursa online satış sitesi
© 1998 - 2019 ATS YAZILIM A.Ş. Her hakkı saklıdır.